CZ Telefon Nano-audit +420 721 881 703

CZ - BRNO - Administrativní pracovník - mzdové oddělení

Společnost NANO - AUDIT poskytuje kompletní zpracování personální agendy a mezd, vedení účetnictví, daňové poradenství a audit pro menší a středně velké podniky. Na trhu působíme od roku 2016 a momentálně rozšiřujeme náš tým v Brně.

Náplň práce:

  • Zadávání zaměstnanců do mzdového programu
  • Kontrola docházek a jejich zadávání
  • Příprava pracovních smluv, výměrů
  • Zpracování, kontrola náležitostí mezd
  • Export a příprava platebních příkazů
  • Příprava výkazů pojišťovnám a dalším institucím

Co od Vás očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Zájem o oblast personalistiky a mezd
  • Znalost práce s počítačem
  • Spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práci v příjemném kolektivu v moderním pracovním prostředí. Můžete se těšit na přátelskou firemní kulturu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výše odměny: 25.000 Kč / měsíc

Momentálně hledáme kolegy do našeho týmu v kanceláři na Olomoucké. Dostanete se k nám snadno trolejbusem 31 a 33 z hlavního nádraží (11 minut), případně autem s dobrými parkovacími možnostmi v rámci našeho areálu. Nástup je možný ihned nebo dohodou. Za Váš případný zájem děkujeme a těšíme se na Váš životopis.

Zaujala vás tato pozice?

Těšíme se na spolupráci

Napište nám

Napište nám